Lispol
 
 
. . .
Nasza oferta

 

Nasza oferta
 
 
 
Nasza oferta

Sklep elektroniczny - Kraków i Myślenice

 

Firma Lispol została założona w 2004 roku, a zarejestrowaliśmy jej działalność w Myślenicach. Od tego czasu zajmujemy się dystrybucją części, podzespołów i akcesoriów elektronicznych, które w pierwszych latach funkcjonowania firmy sprzedawaliśmy wyłącznie w sieci.
Przełomem dla nas okazał się być rok 2009, kiedy to zdecydowaliśmy o otwarciu sklepu z elektroniką w Krakowie. Pozwoliło nam na ten krok wciąż rosnące zainteresowanie oferowanym asortymentem produktów. Od tego czasu nasi klienci mają szerszą możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru, co też nie generuje dodatkowych kosztów związanych z jego wysyłką.

 

 


Blisko 10 tys. artykułów elektronicznych w jednej ofercie


Nasze obecne doświadczenie w sprzedaży części elektronicznych przekłada się na jakość oferty, która jest wszechstronna i ciągle wzbogacana o różnego rodzaju nowości. Dotychczas zebraliśmy w niej blisko 10 tys. produktów, lecz nadal nie jest to lista zamknięta. Tworzymy ją na bieżąco, uwzględniając pojawiające się propozycje rynku i starając się szybko reagować na potrzeby klientów. Chcemy, aby nasz sklep elektroniczny kojarzył się z miejscem, w którym dostać można zarówno wszelkie nowości, jak i trudnodostępne lub mało popularne produkty. W ten sposób mamy nadzieję stać się ulubionym sklepem elektroników nie tylko z Krakowa, ale też z całej Polski.  
 

Klienci cenią naszą konkurencyjność


Dotychczasowe opinie klientów dają nam pewność, że zmierzamy w dobrym kierunku. Większość dostrzega konkurencyjność naszej oferty, w swoich recenzjach wymieniając ją jako nasz główny atut. Dziękujemy, że zauważają nasze działania w kierunku spełnienia ich oczekiwań wobec produktów i ich cen. Mamy nadzieję, że jeszcze przez długi czas będziemy mogli należeć do grona wiodących dostawców części elektronicznych w naszym regionie i w sieci.